<< lista produktów Linitherm

www.linzmeier.pl, : Linzmeier Linitherm PAL POLIMERPoliuretan linitherm izoluje lepiejInstrukcja montażu systemu płyt Linitherm

Ocieplanie Dachów: Linzmeier - Linitherm PAL POLIMER

Linzmeier - Linitherm PAL POLIMER

Z mocnym, opatentowanym Łączeniem krawędzi – prosto, szybko i oszczędnie.

Optymalna izolacja dachów z lekkim spadem.


Od pochylenia dachu 12°. Jednolita izolacja cieplna
sD = 0,024 W/(mK). Ze zintegrowaną izolacją przeciw parze. Na górnej stronie mocny polimerowy pas w jednym ciągu. Równoczesnie spodnia ochrona przed deszczem. Szczelny i wiatroodporny. Ochrona przed letnim upałem. Ochrona przed smogiem elektrycznym. Bezposredni montaż na krokwiach, płatwiach lub daskowaniu. Optymalna izolacja dachów z lekkim spadem. Nieszkodliwa ekologicznie PUR/PIR - sztywna pianka niezawierająca FCKW, HFCKW, formaldehydu ani włókien Produkt ekologiczny.

Optymalna izolacja to zawsze zysk. Izolacja na krokwiach ewentualnie na deskowaniu zapewnia jednolitą ochronę bez mostów cieplnych.
Twarda pianka poliuretanowa (PUR/PIR) - zapewnia maksymalną izolację już przy panelach o minimalnej grubosci. PUR/PIR jest wytrzymały na rozkŁad, wyjątkowo odporny na nacisk, nie zagraża mu obciążenie sniegiem ani silny wiatr, wytrzyma wiele lat. Elementy izolacyjne LINITHERM są dużych rozmiarów, ale Łatwo nimi manipulowaç i mogą byç one kŁadzione przez minimalną ilosç pracowników. Nie muszą byç kŁadzione osobno, mogą byç kŁadzione seriami.

Jesli spad dachu jest bardzo ostry a przepisy zakŁadają jeszcze ochronę przed deszczem, rozwiązaniem jest LINITHERM PAL Polimer.
Rdzeń izolacyjny z twardej pianki PUR/PIR jest obustronnie chroniony przez folię aluminiową. Ponadto pŁyty są na wierzchniej stronie zaopatrzone w pas polimerowy wysoce odporny na zerwania. Pas ten wystaje wzdłuż oraz na węższej stronie o ok. 8 cm. Wraz z naniesionym pasem izolacyjnym powstaje w ten sposób ochrona przed deszczem według przepisów ZVDH oraz ochronę przed parą.
Polimerowe elementy izolacyjne LINITHERM PAL Polimer są na swej długosci zaopatrzone w Łącze wręgowe N+F. Zalety pojawią się już podczas montażu: Panele bardzo szybko i mocno się zazębiają. Dzięki temu ich ukŁadanie jest jeszcze Łatwiejsze i szybsze. Ponadto zagwarantowane zostaje maksymalnie szczelne łączenie.


Engine: WDesign v3.01